Jak stahovat?

2. ledna 2009 v 16:53 | Estel Erunámë |  Rubrika 2
Žádosti o heslo na layout posílejte na: graphic-estel@email.cz
  1. Nevydávejte layouty za své vlastní.
  2. Pokud budete používat některý z mých layoutů, požaduji odkaz na moje stránky.
  3. Pokud byste měli nějaké zvláštní výhrady k jednotlivým částem layoutu (např. Nelíbí se vám velikost písma, nebo nějaké jiné nesrovnalosti) a chtěli je změnit, nejdřív napište na můj email a já vám onu výhradu buďto odsouhlasím, nebo ne. Podle toho, oč budete žádat.
  4. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebo se vám layout nebude zobrazovat tak, jak má. Napište mi na email. A kdo by si vůbec nevěděl rady, co dělat… Můžete mi poslat heslo na váš blog a já vám určený layout nastavím sama.
  5. Ke každému layoutu bude vytvořeno několik bonusů = avatar, oddělovač, button,… Pokud je nechcete používat, nemusíte.

Do emailu, kterým budete žádat o layout napiště hlavně stránky, na které layout chcete použít. A hlavně název layoutu, který chcete.


Jak postupovat, jestliže už znáte heslo k požadovanému layoutu:
  • Přihlásíte se na stránku pomocí hesla, které vám pošlu spolu s nickem.
  • Jako první si zajeďte do galerie a uložte si všechny obrázky, které tam jsou. Uložíte je tak, že kliknete na jeden z obrázků. Zobrazí se vám o trochu větší - nad ním se vám ukáže jeho adresa na kterou dá kliknout. Když tak uděláte, obrázek se objeví v jeho skutečné velikosti a teprve tenhle si uložte do počítače.
  • Když budete mít všechny obrázky uložené. Zajeďte do Nastavení. Na papír si opiště všechno přesně tak, jak to uvidíte (barva písma, velikost atd). Dávejte pozor, abyste si všechno opsali správně. Pokud nebude lay vypadat, tak jak má, udělali jste někde chybu. Zkuste potom projít všechno ještě jednou a ujistit, že jste si všechno opsali správně.
  • Pokud bude originál layoutu nějak rozhozený. Informujte mě na emailu, abych ho mohla opravit. :)
Bonusky: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama